Heybem Epeyce Dolu!:)

Ben geldim  kızlar:)Tabiki yine geç kaldım.Aslında dakik biriyimdir ama blog konusunda aynı şey  geçerli   olmuyor:(
Yoğun,bunaltıcı,acı  günlerin ardından elbetteki hayat  normale dönüyor.Enerji ve morallerde.
Bu yazmaya ara  verdiğim zaman dilimi içinde iki gün üst  üste  grip bir  halde misafir ağırladım ve üç gün kendime gelemedim:(
Masadan,yaptıklarımdan resim çekmek aklıma gelmedi  bile ama  kolay bir pizza tarifim var onu çektim.Misafirlerim kahvaltıya geldiği için  uygun  şeyler aradım ,yaptım.

Resimlere geçeyim sırasıyla
Çok basit ve lezzetli bir  tarif.Milföyler çözülünce bir tanesini  ince şeritler halinde kesip kare olanların köşesine yerleştiriyoruz.İçine  sulandırılmış salça  sürüyoruz.İçine de istediğiniz malzemeyi:) Yumurta sarısını da sürüp önceden ısıtılmış 180 derecelik  fırına veriyoruz.
 
Afiyet olsun.Yanındaki de buzluk böreği.

Arkadaşlarıma hazırladığım masayı kıskanan kocişe  :)

Bu bir  siparişti.

Bu da sipariş çok şükür.İkisi  aynı anda bitti.Epey  yorucu  olduu tabiki ama şikayetçi değilim.Bu taç çok cici bir  kızın 1 yaş  doğum  günü için yapıldı.Anne takacak  kızıyla  takım olmak için:)


Fıstığın kıyafeti de bu şekilde.Bu  yapılanlar da sipariş:)))


Dün ipucu için bıraktığım resim:)

Bİr arkadaşın  siparişi  üzerine  yapıldı ben de eltimi model  olarak  kullandım:)
Nasıl buldunuz?

Bu şuanda aşk yaşadığım  yeni cicim.Bir gece  boyunca uğraştım.İkinci omuza inci yetmedi ve ben  bile  bile  yaptım.Tekte olsa takacağım bunu.Bayram kombinimde kullanacağım kafamda  tasarladığım bluzu  bulabilirsem eğer.Kiremit rengi kumaş  etek oldu bile.Onun resimleri daha sonra:)Sizce nasıl olmuş?

Bir arkadaşımın arzusu üzerine yapıldı ve kendisine yollandı.Aynı arkadaşa  giden kese çanta.Kendisi içine ped  koymak için istedi.Söyleyince çok mantıklı geldi.Her bayanın çantasında bulunmalı  bence de:)

Dikiş bilmediğim için  elimde diktim  o sebepten hataları çok tabiki.Dışı hoş duruyor.Elde diktim ama sağlam oldu.Yani  çok işini görecek.

Yaşına göre sadece karışık  çizgiler çizmesi gerekirken Maşallah  Barekallah o bebek kafası çiziyor:)Her ne kadar beyni pörtlemiş   görünse de :D  o bir bebek.Hem de  gülüyoooor!:)DİP NOT:HANIMLAR BANA YAKLAŞIK İKİ HAFTA  ÖNCE BİR MAİL GELDİ. www.tesetturkiyafetleri.com dan .YENİ BİR SİTE  ve  GÖNÜLLÜ  YAZAR,EDİTÖR ARAMAKTALAR.BEN  TEKLİFLERİNİ KABUL  ETTİM.DENEMEKTE FAYDA VAR.FIRSATIMIN  ÇOK OLMADIĞINI  DA  BELİRTTİM.PROBLEM OLMAYACAĞINI SÖYLEDİLER.SİTE GELİŞİP  REKLAM  YAYINLAMAYA  BAŞLADIKÇA EMEĞİ  GEÇENLERE  PAY VERİLECEK.EĞER Kİ GÖNÜLLÜ YAZARLIK  YAPMAK İSTERSENİZ tesetturkiyafetleri@gmail.com  ADRESİNDEN  TÜRKER ZEYNEP HANIMLA İRTİBATA  GEÇİP  BENİ REFERANS GÖSTEREBİLİRSİNİZ.SİTENİN İÇERİĞİ  ŞİMDİLİK MARKALARI TANITAN YAZILAR.TESETTÜR MODASI VE KIYAFETLERİNİ  TANITMAK AMAÇLI KURULAN BİR SİTE.TABİ İSTEKLERE BEKLENTİLERE GÖRE İÇERİĞİ DEĞİŞTİRMEK  MÜMKÜN.
BU  ARA BELLİ  OLDUĞU
ÜZERE ELİME TEST KİTABI ALAMADIM.BEN  3-4 GÜN BURALARDA OLAMAYACAĞIM.BAYRAM YOĞUNLUĞUNDA  KENDİNİ KAYBEDEN KIZKARDEŞİME YARDIMA GİDİYORUM. ÇOKO   ANNEANNESİNDE DURACAK BEN  BACIMIN   GÜZELLİK MERKEZİNE IŞINLANACAĞIM.
BENDE DURUMLAR BUNLAR.POSTU YAYINLAYIP GEÇMİŞ  YORUMLARINIZI CEVAPLAMAYA  GİDİYORUM.YANİ  BURALARDA OLACAĞIM BANA UĞRAMADAN  GEÇMEYİN OLUR MU?:)
MUAHH

Geliyorum !:)

Selam kızlaar!Fazlaca açtığım arayı dolu dolu  bir postla kapatacağımı  bildirmek için dip  not :)

Bu gece yayınlayacağım post muhtemelen çok geç bir saatte olacak.Biliyorsunuz erken söz verip Çoko sayesinde sabaha karşı yazıyorum:)
Yorumlarınıza tek tek döneceğim.Beni yanlız bırakmayan  herkese teşekkürler.Kocaman öpüldünüz.
Ufak  bir  görsellikle merakları arttıralım bakalım:)


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...