DIY:2

Yapmış olduğum cicileri paylaşmaya devam.Boş duranı Allah sevmezmiş  değil mi?:)
Bayram postumda  resmettiğim ev ayakkabılarımı daha detaylı ve net yayınlıyorum tekrar.Buyrunuz efendim cicilerim:))
Ev ayakkabısı hastalığı var bende.KIyafet rengime göre alırım babetlerimi.bu da gül kurusu rengindeydi simliydi önünde de taştan broşu vardı.Taşlardan bazıları dökülmüştü.Ben de Üzerinde böyle değişiklik yaptım.

Şimdi Han-gardan 3 tlye alıyorum ve süsleyip püsleyip çok kaliteli  bir görünüm kazandırıyorum hem de İstediğim renkte süsleyebiliyorum ve cicşlerimi ayağıma takıyorum:)


Bunlarda ilk süslediğim ev ayakkabılarım.Eşim Han-gar adında sırf türk üretimi ayakkabı satan bir mağaza var.Oradan  3 tl ye almıştı.Dışı lila rengi deridendi.Ben elimde olan lila pullarımla bu hale getirdim.Çok sık kullandım.Aslında artık kullanıyorum.Sırf yayınlamak için resmettim.
Geçen gece can sıkıntısından 10 dakikada ortaya çıkarttığım saten kurdeladan yaptığım gül şeklindeki yüzüğüm. Ortasına da kullanmadığım sırf taştan yapılmış kalpli bir kolyem vardı.Parçalamıştım kullanırım diye kenara saklamıştım.İki parça da ondan kondurdum ortaya bu çıktı.Beğendiniz mi?Bugünlük bu kadar.Oğluşum Çokoprensim hasta ve  iki gündür ne yese çıkartıyor.Şuanda uyuyor.Rabbim evlatlarımızı bizlere bağışlasın.Eksikliklerini göstermesin İnşallah.
Hepinizi mis kokulu öpüyorum SİHİRLİ DEĞNEKLER!!!

0 çıtı pıtı yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...