Seçtiğim,Derlediğim KOMBİNLERİM:)

Fotoğraf makinama kavuştum ama bu kez de hafıza kartı sıkıntım var ki sormayın ne stresteyim yani.Eski hafıza kartımız uymadı ve malesef biz evde bıraktığımız için ,uymayacağını da düşünmediğimiz için başka hafıza kartı almadık.Ben de eskilerden derledim hepsi boydan olmasa da bazı kombinlerimi yayınlıyorum.Umarım zevkim takdirinize şayandır.:)
Piknik kombinim
Kız kardeşimin kuaför için ustalık belgesinin törenine gittik.Henüz 20 günlük  evliydim.Balayından gelir gelmez bronzlaşmış halim:)Görünmüyor ama....
Gelinliğimi kendim çizdim demiştim önceki postlarımda.Ben çizdim ama malesef gelinlikçi istediğim modeli tam anlamıyla ortaya çıkartamadı.Olsun yine de değişik bir model ortaya çıktı.

Gelin başımı kız kardeşim yaptı kendisi bu işte gerçekten profesyonel.Baş modelimi sade tuttuk çünkü ghelinlik çok hareketliydi.İkisi de Hareketli olsaydı göz yorardı.

Hamileykende hep dikkat ettim ama dilediği gibi giyinemiyor insan tabiki.Birkere o kilolarla kendine yakıştıramıyor insan.Bu son zamanlarımdı artık.Epeyce şişmiştim amaaa3 ay sonra bu hale gelmiştim çoktan.Kilolarım kalıcak sandım ,zayıflamak için hiç bir çaba harcamadım.Emzirmek yetti:)))

Çalıştığım dönemden ufak bir kare


Resimler eskiye dayalı olduğu için yani blog yazmaya başlamadan önceye dayandığı için boydan fazla resim yok.Şu fotoğraf makinamın problemini en kısa zamanda çözüp,daha detaylı resimler paylaşacağım sizlerle.
Hoşçakalın.Umarım beğenmişsinizdir....2 çıtı pıtı yorum:

SEVECEN dedi ki...

benn çokk beğenndimm:=)

ÇOKOPRENSİN TUTKUNU dedi ki...

SEVECEN
Beğenmene çok sevindim:)Fotoğraf makinamın problemlerini çözübnce yeni yaptığım şeyleri de yayınlayacağım inşallah.yeni görüntülerde görüşmek üzere:))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...